تاریخ انتشار:1397/11/15اخبار سجام

کارگزاری بانک مسکن درصدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

کارگزاری بانک مسکن درصدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

بیش از 77 هزار سهامدار باشگاه مشتریان کارگزاری بانک مسکن به صورت یکجا درسامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کردند تا این کارگزاری در صدر ثبت نام کنندگان این سامانه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی سمات، شرکت های کارگزاری با نزدیک شدن به آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سجام ، تلاش خود را برای سجامی کردن مشتریان خود افزایش داده اند و کارگزاری بانک مسکن با ثبت نام بیش از 77 هزار نفر از مشتریان خود از دیگر کارگزاری های بازار سرمایه پیشی گرفت. پیش از این، کارگزاری بانک پاسارگاد با ثبت نام 50 هزار سهامدار باشگاه مشتریان خود در صدر این فهرست قرار داشت.
سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.
بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی،  شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.
بر اساس این گزارش، سهامداران می توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir  ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.