تاریخ انتشار:1399/2/3اخبار سجام

تعرفه جدید خدمات دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد

تعرفه جدید خدمات دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد

دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت تعرفه جدید خدمات این دفاتر را در سال 1399 اعلام کرد که بر این اساس، خدمات سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، 111 هزار ریال تعیین شده است.
به گزارش روابط عمومی سمات، هزینه نماینده (سجام حقوقی) نیز مبلغ 127 هزار ریال تعیین شده است که تعرفه های جدید از روز شنبه ششم اردیبهشت ماه جاری در تمامی دفاتر پیشخوان دولت اجرا می شود.
در نامه علی فلاح به مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی آمده است:  در راستای اجرای بند 3 ابلاغیه شماره 70118 شورای عالی هماهنگی امور اقتصادی و به منظور ایجاد هماهنگی در تعیین تعرفه خدمات پیشخوان دولت و  هماهنگی های به عمل آمده با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به پیوست تعرفه های جدید خدمات سامانه سجام برای آگاهی و انجام اقدامات نظارتی ارسال می شود.
دراین نامه آمده است: نرخ های محاسباتی کلیه موارد مرتبط با هر تعرفه از قبیل حق فنی، استعلام کد پستی و ثبت احوال، ارسال پیام کوتاه، کارت PVC، پست، توسعه شبکه و نرم افزار، سهم دفاتر و مالیات بر ارزش افزود در این تعرفه لحاظ شده و اخذ هر گونه مبلغ اضافی به غیر از مبالغ مندرج در قوانین، تحت هر عنوان توسط دفاتر مذکور تخلف محسوب می شود.