اخبار سامانه

اطلاعیه مهم سمات درباره برگزاری مجامع الکترونیکی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: کلیه سهامداران این شرکت و بورس ها به منظور فراهم شدن زمینه برگزاری مجامع الکترونیکی باید دراسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت اقدام کنند.

ادامه مطلب
Not Found
بهره برداری از سامانه توزیع سود در آینده نزدیک/صدور ۵۵ هزار کد معاملاتی جدید در فروردین ۹۸

مدیر عامل شرکت سمات در نشست مطبوعاتی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برگزار شد، به تشریح عملکرد این شرکت در سال گذشته و برنامه های آتی آن در سال ۹۸ پرداخت.

ادامه مطلب
Not Found
کارگزاری بانک مسکن درصدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

بیش از ۷۷ هزار سهامدار باشگاه مشتریان کارگزاری بانک مسکن به صورت یکجا درسامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کردند تا این کارگزاری در صدر ثبت نام کنندگان این سامانه قرار گیرد.

ادامه مطلب
Not Found
تکاپوی مشتریان برای ثبت نام در سجام

کلیه فعالان بازار سرمایه کشور اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند با برای فعالیت در بازار سرمایه در سامانه سجام ثبت نام نمایند.

ادامه مطلب
Not Found
تلاش مضاعف کارگزاری ها به سجامی نمودن مشتریان بازار سرمایه

با نزدیک شدن به آخرین مهلت ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، کارگزاری ها تلاش خود را برای سجامی کردن مشتریان مضاعف نموده است.

ادامه مطلب
Not Found
ماجرای هزار میلیارد تومانی سجام در بازار سرمایه/از پُر کردن درز نشت اطلاعاتی تا رصد پولشویی

مدیر عامل سمات از دستاورد 1000 میلیارد تومانی سامانه سجام برای بازار سرمایه خبرداد .این سامانه به طور کامل بومی است و به لحاظ معماری نرم افزاری و سخت افزاری برای 100 میلیون نفر کاربر ایرانی و غیر ایرانی طراحی شده است.

ادامه مطلب
Not Found
اطلاعیه مهم سمات درباره ثبت نام کنندگان سامانه سجام/ تخلفات را گزارش کنید

شرکت سپرده گذاری مرکزی درخصوص نحوه احراز هویت ثبت نام کنندگان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) و تخلفات احتمالی دفاتر پیشخوان و شرکت های گارگزاری منتخب اطلاعیه مهمی صادر کرد.

ادامه مطلب
Not Found
تشریح ۶ مزیت سامانه جامع اطلاعات مشتریان / پاسارگاد پیشتاز در سجام

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد با تشریح ۶ مزیت سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) از پیشتازی این شرکت در ثبت نام این سامانه خبر داد.

ادامه مطلب
Not Found
مدیرعامل سمات: سجام درگاه ورودی مردم برای دریافت خدمات سهام عدالت خواهد بود

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان اینکه سهام عدالت به مثابه یک شرکت سرمایه گذاری عمل خواهد کرد، گفت: سامانه سجام درگاه ورودی مردم برای خدمات سهام عدالت خواهد بود.

ادامه مطلب
Not Found
ثبت نام در سامانه سجام تمدید شد

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از تمدید ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به دلیل استقبال فراوان سهامداران خبر داد.

ادامه مطلب
Not Found