اخبار سامانه

احراز هویت سجام در بانک آینده رونمایی شد

مراسم رونمایی از سامانه سجام در شعب منتخب بانک آینده روز سه شنبه با حضور حسین فهیمی مدیرعامل سپرده‌گذاری مرکزی و محمد فطانت مدیرعامل این بانک برگزار شد.

ادامه مطلب
Not Found
احراز هویت سجام در بانک صادرات ایران کلید خورد

مراسم رونمایی از سامانه سجام در شعب منتخب بانک صادرات روز یکشنبه با حضور حسین فهیمی مدیرعامل سپرده‌گذاری مرکزی و حجت‌الله صیدی مدیرعامل بانک صادرات برگزار شد.

ادامه مطلب
Not Found
افزایش ۲ برابری ظرفیت احراز هویت سهامداران

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از افزایش ۲ برابری ظرفیت احراز هویت سهامداران در هفته های آتی خبر داد.

ادامه مطلب
Not Found
فهیمی: هدایت مشتری به کارگزاری خاص تخلف آشکار است

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: دفاتر پیشخوان دولتی حق ندارند مشتریانی را که برای ثبت نام در سجام و احراز هویت مراجعه می کنند، به کارگزاری خاصی هدایت کنند.

ادامه مطلب
Not Found
تعرفه جدید خدمات دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد

دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت تعرفه جدید خدمات این دفاتر را در سال ۱۳۹۹ اعلام کرد که بر این اساس، خدمات سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، ۱۱۱ هزار ریال تعیین شده است.

ادامه مطلب
Not Found
آمادگی تمامی شعب بانک شهر برای احراز هویت مشتریان در سامانه سجام

برای اولین بار در شبکه بانکی، احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) در تمامی شعب بانک شهر انجام می شود.-

ادامه مطلب
Not Found
دفاتر پیشخوان حق دریافت اضافه کارمزد از مشتریان بورسی را ندارند/مبالغ اضافه مسترد می شود

در پی استقبال گسترده مردم از بازار سرمایه طی روزهای اخیر، برخی از دفاتر پیشخوان که متصدی احراز هویت سجام و مراجعه دریافت کنندگان کد بورسی هستند، به بهانه فعالیت در روزهای شیوع ویروس کُرونا اقدام به دریافت مبالغی خارج از دستورالعمل اجرایی کرده اند که با واکنش صریح و قاطع مسئولان بازار سرمایه و کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت مواجه شد.

ادامه مطلب
Not Found
افزایش بی سابقه ثبت نام کنندگان در سجام

آمارها از افزایش بی سابقه ثبت نام کنندگان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر می دهد به طوریکه تعداد ثبت نام کنندگان در این سامانه ۱۸ برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

ادامه مطلب
Not Found
سامانه احراز هویت سجام در بانک شهر رونمایی شد

مدیرعامل سمات گفت : از امروز مشتریان بانک شهر می‌توانند با مراجعه به ۲۶۱ شعبه این بانک در سراسر کشور با احراز هویت از طریق سامانه سجام به درگاه و سوپرمارکت مالی بازار سرمایه متصل شوند.

ادامه مطلب
Not Found
مدیرعامل بانک پارسیان: با سجام بسته کاملی از خدمات را به مشتریان ارائه خواهیم کرد

مدیرعامل بانک پارسیان گفت : سجام مقدمه سرویس‌های عامی است تا این بانک بتواند بسته کاملی از خدمات را برای مشتریان خود ارائه کند.

ادامه مطلب
Not Found