اخبار سامانه

افزایش بی سابقه ثبت نام کنندگان در سجام

آمارها از افزایش بی سابقه ثبت نام کنندگان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر می دهد به طوریکه تعداد ثبت نام کنندگان در این سامانه ۱۸ برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

ادامه مطلب
Not Found
سامانه احراز هویت سجام در بانک شهر رونمایی شد

مدیرعامل سمات گفت : از امروز مشتریان بانک شهر می‌توانند با مراجعه به ۲۶۱ شعبه این بانک در سراسر کشور با احراز هویت از طریق سامانه سجام به درگاه و سوپرمارکت مالی بازار سرمایه متصل شوند.

ادامه مطلب
Not Found
مدیرعامل بانک پارسیان: با سجام بسته کاملی از خدمات را به مشتریان ارائه خواهیم کرد

مدیرعامل بانک پارسیان گفت : سجام مقدمه سرویس‌های عامی است تا این بانک بتواند بسته کاملی از خدمات را برای مشتریان خود ارائه کند.

ادامه مطلب
Not Found
فهیمی: احراز هویت مشتریان بانک پارسیان با سامانه سجام آغاز شد

بهره‌برداری از کانال های الکترونیک گروه مالی پارسیان و شرکت سپرده مرکزی تسویه وجوه و اوراق بهادار در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) عملیاتی شد.

ادامه مطلب
Not Found
صدور ۳۵۱ هزار کد سهامداری جدید در بازار سرمایه

تعداد ۳۵۱ هزار نفر جدید در ابتدای فروردین ماه تا پایان مهرماه امسال کد سهامداری گرفته و وارد بازار سرمایه شده‌اند که تعداد کل کدهای صادر شده در این بازار به رقم ۱۱ میلیون و ۱۹۳ هزار کد رسیده است.

ادامه مطلب
Not Found
کد سهامداران بورسی پیامک می شود

قائم مقام مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت : در راستای تسهیل و افزایش خدمات رسانی به سهامداران، کد بورسی آنها از امروز پیامک می شود.

ادامه مطلب
Not Found
آمادگی شرکت های OMS برای دریافت خدمات سرویس های ارزش افزوده از سمات

شرکت های خدمات بر خط بازار سرمایه (OMS) آمادگی همکاری خود را برای دریافت سرویس های ارزش افزوده به سهامداران از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کردند.

ادامه مطلب
Not Found
نگاهی به عملکرد یک ساله کارنامه سجام در بانک مسکن/ رشد ۱۳۶ درصدی تراکنش ها

رییس اداره کل بازاریابی بانک مسکن با تشریح بخشی از اقدامات مهم این حوزه در طول یک سال گذشته، نتایج برنامه‌های بازاریابی برای ثبت‌نام در سجام را اعلام کرد.

ادامه مطلب
Not Found
نام نویسی یک میلیون و ۴۰۰ هزار سهامدار در سامانه سجام/ ثبت نام سجام با آپ آسان شد

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با تشریح اهداف ورود سامانه سجام به اپلیکیشن آپ از ثبت نام ۱.۴ میلیون سهامدار در این سامانه خبر داد.

ادامه مطلب
Not Found
زمینه‌های همکاری مشترک بازار سرمایه ایران و سوریه بررسی شد

مدیرعامل سمات آمادگی این شرکت برای پیاده سازی و انتقال دانش فنی سامانه های سجام، دارا و توزیع سود به سوری ها را اعلام کرد.

ادامه مطلب
Not Found