اخبار سامانه

سود سهام فرابورس از طریق سامانه توزیع سود پرداخت شد

معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت : سود سهام 6919 نفر سهامدار شرکت فرابورس ایران از طریق سامانه جامع توزیع سود پرداخت شد.

ادامه مطلب
Not Found
با حضور وزیر اقتصاد؛ درگاه الکترونیکی سهامداران (دارا) رونمایی شد

درگاه الکترونیکی سهامداران (دارا) روز شنبه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ رونمایی شد

ادامه مطلب
Not Found
ثبت نام در سجام ؛ شرط معامله اوراق سپرده‌ ممتاز مسکن

رییس اداره کل بازاریابی بانک مسکن گفت: معامله اوراق سپرده‌های ممتاز منوط به ثبت‌نام در سامانه «سجام» است.

ادامه مطلب
Not Found
درگاه الکترونیکی سهامداران راه اندازی شد.

نسخه جدید و به روز شده اپلیکیشن درگاه الکترونیکی سهامداران (دارا) با قابلیت رصد نمادهای معاملاتی و شاخص های بازار سرمایه آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب
Not Found
برگزاری اولین مجمع الکترونیک سمات همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اولین مجمع الکترونیک این شرکت در بستر سامانه الکترونیکی برگزار شد

ادامه مطلب
Not Found
نحوه ارائه سرویس اطلاعات مشتریان سجام به کارگزاران اعلام شد

شرکت سپرده گذاری مرکزی نحوه در اختیار گذاشتن سرویس اطلاعات مشتریان سجامی شده (Profile) به شرکت های کارگزاری را اعلام کرد.

ادامه مطلب
Not Found
اطلاعیه مهم سمات درباره برگزاری مجامع الکترونیکی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: کلیه سهامداران این شرکت و بورس ها به منظور فراهم شدن زمینه برگزاری مجامع الکترونیکی باید دراسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت اقدام کنند.

ادامه مطلب
Not Found
بهره برداری از سامانه توزیع سود در آینده نزدیک/صدور ۵۵ هزار کد معاملاتی جدید در فروردین ۹۸

مدیر عامل شرکت سمات در نشست مطبوعاتی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برگزار شد، به تشریح عملکرد این شرکت در سال گذشته و برنامه های آتی آن در سال ۹۸ پرداخت.

ادامه مطلب
Not Found
کارگزاری بانک مسکن درصدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

بیش از ۷۷ هزار سهامدار باشگاه مشتریان کارگزاری بانک مسکن به صورت یکجا درسامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کردند تا این کارگزاری در صدر ثبت نام کنندگان این سامانه قرار گیرد.

ادامه مطلب
Not Found
تکاپوی مشتریان برای ثبت نام در سجام

کلیه فعالان بازار سرمایه کشور اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند با برای فعالیت در بازار سرمایه در سامانه سجام ثبت نام نمایند.

ادامه مطلب
Not Found