اخبار سامانه

ثبت نام در سجام ؛ شرط معامله اوراق سپرده‌ ممتاز مسکن

رییس اداره کل بازاریابی بانک مسکن گفت: معامله اوراق سپرده‌های ممتاز منوط به ثبت‌نام در سامانه «سجام» است.

ادامه مطلب
Not Found
درگاه الکترونیکی سهامداران راه اندازی شد.

نسخه جدید و به روز شده اپلیکیشن درگاه الکترونیکی سهامداران (دارا) با قابلیت رصد نمادهای معاملاتی و شاخص های بازار سرمایه آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب
Not Found
برگزاری اولین مجمع الکترونیک سمات همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اولین مجمع الکترونیک این شرکت در بستر سامانه الکترونیکی برگزار شد

ادامه مطلب
Not Found
نحوه ارائه سرویس اطلاعات مشتریان سجام به کارگزاران اعلام شد

شرکت سپرده گذاری مرکزی نحوه در اختیار گذاشتن سرویس اطلاعات مشتریان سجامی شده (Profile) به شرکت های کارگزاری را اعلام کرد.

ادامه مطلب
Not Found
اطلاعیه مهم سمات درباره برگزاری مجامع الکترونیکی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: کلیه سهامداران این شرکت و بورس ها به منظور فراهم شدن زمینه برگزاری مجامع الکترونیکی باید دراسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت اقدام کنند.

ادامه مطلب
Not Found
بهره برداری از سامانه توزیع سود در آینده نزدیک/صدور ۵۵ هزار کد معاملاتی جدید در فروردین ۹۸

مدیر عامل شرکت سمات در نشست مطبوعاتی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برگزار شد، به تشریح عملکرد این شرکت در سال گذشته و برنامه های آتی آن در سال ۹۸ پرداخت.

ادامه مطلب
Not Found
کارگزاری بانک مسکن درصدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

بیش از ۷۷ هزار سهامدار باشگاه مشتریان کارگزاری بانک مسکن به صورت یکجا درسامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کردند تا این کارگزاری در صدر ثبت نام کنندگان این سامانه قرار گیرد.

ادامه مطلب
Not Found
تکاپوی مشتریان برای ثبت نام در سجام

کلیه فعالان بازار سرمایه کشور اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند با برای فعالیت در بازار سرمایه در سامانه سجام ثبت نام نمایند.

ادامه مطلب
Not Found
تلاش مضاعف کارگزاری ها به سجامی نمودن مشتریان بازار سرمایه

با نزدیک شدن به آخرین مهلت ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، کارگزاری ها تلاش خود را برای سجامی کردن مشتریان مضاعف نموده است.

ادامه مطلب
Not Found
ماجرای هزار میلیارد تومانی سجام در بازار سرمایه/از پُر کردن درز نشت اطلاعاتی تا رصد پولشویی

مدیر عامل سمات از دستاورد 1000 میلیارد تومانی سامانه سجام برای بازار سرمایه خبرداد .این سامانه به طور کامل بومی است و به لحاظ معماری نرم افزاری و سخت افزاری برای 100 میلیون نفر کاربر ایرانی و غیر ایرانی طراحی شده است.

ادامه مطلب
Not Found